Boyama Kitabı

0

Çocukların sonsuz hayal gücünden daha yaratıcı bir şey var mıdır? Bilimsel çalışmalar için bile ipucu verecek yoğunlukta bir düşler alemidir bu. Okul öncesi eğitim sırasında bu hayal gücünün geliştirilmesi esas amaçtır ve boyama kitabı da bu açıdan çok faydalıdır. Renkler ve kalemlerle oynamak çocukların her zaman ilgisini çekmiştir.

 

Boyama Kitabı Alırken

Çocuklarınız için boyama kitabı seçerken öncelikle onun yaşına uygun olmasına dikkat edin. Yaşına göre fazla yoğun konular ve ayrıntısı bol şekiller onun ilgisini çelmeyebilir. Net çizimli kitaplar her zaman iyidir. Büyüklerin de bir hobby olarak ilgi gösterdiği mandala kitapları karışıklık yönünden onlar için henüz erken olabilir. Ama yetişkin olarak siz çok zevkli bulabilirsiniz.

 

Boyama Kitabı Konuları ve Fiyatları

Tek sahneyi gösteren kitaplardan başka şimdi boyama kitabı içinde öykülerin anlatıldığı ve ona uygun çizimlerin boyandığı kitaplar da var. Böylece çocuk okumaya da alıştırılmış oluyor. Bu kitapların fiyatları da hiç korkutucu değil. Konu ile ilgili ayrıntıları www.okuldestek.com formatından öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Opel Oto Yedek Parça | www.onlineyedekparca.com başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Paylaş

Yazar Hakkında

Merhaba, ben Samed. Sürekli araştırma yapmayı ve paylaşmaktan keyif duyan birisiyim. Bu yüzden boş zamanlarımda paylaşım yapabileceğim bu blogumu oluşturdum. Yazılarımı paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın :)

Yorum