Eşarp Modelleri

0

Tesettürlü bayanların tesettürlerinin bir parçası olan eşarplarda çok fazla model bulunuyor. Sadece tesettürlü bayanlar değil açık bayanlarda eşarp modellerini fular olarak kombinleyerek kullanmayı tercih edebiliyor. Eşarp modelleri birçok tarza uygun olarak üretilmiştir. Modellerde farklı renk ve desenler kullanılarak eşarplara görsel güzellik katılmıştır.

EŞARP MODELLERİNDE SEÇENEKLER

Eşarp modellerinde saf ipek eşarplar kullanım rahatlığı sağladığı çok tercih edilir. Karışık renkli eşarpları birçok renk ve kıyafetle kombinlemek mümkündür. Modeller arasında açık renk üzerine rengârenk gül desenleri uygulanan model klasik giyime uyum sağlayan en şık eşarp modelleri arasında yer alıyor. Spor giyimde kullanmak için eşarp modelleri seçerken genellikle simetrik şekillerin kullanıldığı eşarp modelleri tercih edilir. Eşarp modellerinde çoğunlukla karışık renkler kullanılmıştır. Fakat tercihe göre tek renk eşarp modelleri de bulunuyor.

Eşarp modelleri seçerken kullanımının da rahat olması önemlidir. Sürekli kayan ve şekil almayan eşarpların kullanımı oldukça zordur. Bu sebeple ipek eşarp modelleri tercih edilmelidir. İpek eşarplar kolay şekil alır ve kullanımı çok rahattır. Farklı renk ve desenlerde ipek eşarp modellerini https://dasiva.com.tr/ adresinden güvenle temin edebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Hediye Fikirleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Paylaş

Yazar Hakkında

Merhaba, ben Samed. Sürekli araştırma yapmayı ve paylaşmaktan keyif duyan birisiyim. Bu yüzden boş zamanlarımda paylaşım yapabileceğim bu blogumu oluşturdum. Yazılarımı paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın :)

Yorum