Kadınların Vazgeçilmesi Bluz Modelleri

0

Kadınların bluzlara karşı ilgisi oldukça fazladır. Normal zamanlarda kullandıkları gibi düğün, nişan, söz, kutlama gibi özel günlerde de kullanırlar. Her türlü zaman ve mekanda rahatlıkla kullanırlar. Bluzları giydiklerinde hem şık göründüklerini hem de kendilerini yakıştığını bilirler. Bluz modelleri her renkte ve modelde çeşitleri bulmak oldukça kolaydır. Kadınların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak tüm çeşitleri raflarda bulabilirsiniz.

 Bluz Modellerinin Çeşitleri

   Günümüzde en çok tercih edilen omuzları açık uzun kollu yeni moda bluz modelleridir. Omuz kısımları sıfır kollu olup yaka kısmı yuvarlak olacağı gibi v yaka da olanı bluz modelleri vardır. Kumaş çeşitleri ve desenleri sade, tek renk olabileceği gibi desenli, dantelli, çiçekli modellide çok tercih ederler. Yazı mevsimi ve kış mevsimi için kullanılabilen bluz modelleri oldukça fazladır. Kalın askılı göğüs kısmında ayakkabı bağcığı olan beyaz renkte yaz ayları için sıkça tercih edilen modellerdir. Sıfır yaka, kollarından itibaren beline kadar fırfır detaylı bluz modelleri bulabildikleri gibi çiçek desenli kolları dirseklerde toplanmış önü kısa arkası uzun modelleri de tercih ederler.

Ayrıca kolları ve kıyafetin ön kısmı ve yakası dantelli geri kalan tarafları düz renk olanları özel günlerde tercih ederler. Bunun gibi daha birçok modelleri tercihinize ve zevkinize uygun modelleri https://www.setre.com  web sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Hediye Fikirleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Paylaş

Yazar Hakkında

Merhaba, ben Samed. Sürekli araştırma yapmayı ve paylaşmaktan keyif duyan birisiyim. Bu yüzden boş zamanlarımda paylaşım yapabileceğim bu blogumu oluşturdum. Yazılarımı paylaşmayı ve yorum yapmayı unutmayın :)

Yorum